Маҳсулоти мо

Дистрибюционная корд

Симҳои пач-птикӣ як кабели нахи оптикӣ мебошад, ки дар ҳар ду канори пайвасткунакҳои SC, FC, LC ё ST баста шудааст ва дар шабакаи тақсимоти кабели нахи оптикӣ барои пайваст кардани интиқолдиҳанда ва қабулкунандаи оптикӣ истифода мешавад.Мувофиқи андозаҳои гуногуни ядроҳо, кабелҳои нахи оптикиро метавон ба ҳолати ягона ва бисёрҷониба тақсим кард.

Рангҳои патч дар ҳар як нӯг намудҳои гуногуни пайвасткунакҳо доранд, то пайвасти мутақобилаи дастгоҳҳо бо пайвасткунакҳои гуногун дошта бошанд.Ҳамин тавр, онҳо метавонанд аз рӯи пайвасткунакҳо дар ҳар як охири кабел тасниф карда шаванд.Дар бозор якчанд пайвасткунакҳои маъмултарин мавҷуданд, аз ҷумла LC, FC, SC, ST ва ғайра. Ҳамин тавр, намудҳои гуногуни сими патч мавҷуданд, ба монанди LC-LC, LC-SC, LC-FC, SC-FC ва ғайра, муштарӣ метавонад интихоб кунад. навъи дуруст мувофиқи талаботи татбиқи онҳо.

Ғайр аз он, сарпӯши асосии пайвасткунак APC, UPC ду вариант дорад.Сими ямоқи нахи ягонаи UPC боиси чеҳраи ниҳоии гунбаз мегардад, ки дар оптимизатсияи пайвастҳои байни ду нахи куртадор кӯмак мекунад.Сими ямоқи нахи ягонаи APC дар кунҷи ҳашт дараҷа сайқал дода мешавад, ки ин миқдори нури инъикоси байни ду нахи пайвастшударо коҳиш медиҳад.

Симҳои ямоқи тақсимотӣ дар системаҳои идоракунии нахи оптикӣ ба таври васеъ истифода мешаванд, онро метавон бо дарозии гуногун ба монанди 0,5, 1,0, 2,0, 3,0, 5,0 10,0 м ва ғайра истеҳсол кард, маводи куртаи кабелӣ аз ҷониби PVC ва LSZH дастрас аст, ядрои нахи шиша метавонад бошад бо G652D, G657A1 ё G657A2 интихоб кунед, ки аз дархостҳои гуногуни дархости муштарӣ вобастаанд.

Хатти Jera тибқи ISO9001: 2015 кор мекунад, ҳама симҳои ямоқи истеҳсолшудаи jera талафоти воридшавӣ ва санҷиши талафоти баргардонидаро тафтиш мекунанд, ки сифати маҳсулотро таъмин мекунанд.Jera инчунин ҷузъҳои марбутро барои системаҳои FTTH дарунӣ таъмин мекунад, аз қабили қуттии терминали нахи оптикӣ, адаптер, спилиттерҳои нахи оптикии PLC ва ғайра, хуш омадед барои маълумоти бештар бо мо дар тамос шавед!

бештар
Поён...
jera advantages