Маҳсулоти мо

Кабели нахи оптикӣ

Сими нахи оптикӣ, ки онро сими нахи оптикӣ низ меноманд, маҷмӯаест, ки барои интиқоли иттилоот тавассути импулсҳои нур истифода мешавад.Кабели нахи оптикӣ аз як ё якчанд нахи оптикӣ сохта шуда, бо маводи махсус мустаҳкам ва муҳофизат карда мешавад, то ҳангоми сохтани хати телекоммуникатсионӣ хосиятҳои хуби физикӣ дошта бошанд.

Нахи оптикӣ технологияест, ки имкон медиҳад рӯшноӣ тавассути қубурҳои шишагии борик ҳаракат кунад.Қубурҳои шишагӣ бо диаметри махсус доранд, одатан 9/125 барои пайвастҳои ягона.Нахҳое, ки бо технологияҳои гуногун истеҳсол карда мешаванд, радиуси каҷшудаи найи стандартҳои G652D, G657 A1, G657 A2-ро кафолат медиҳанд.Корҳои нахи бо рангҳои гуногун ранг карда мешаванд, ки ҳангоми пайваст кардани ядроҳои кабел пайвастро осон мекунанд.

Jera дорои намудҳои гуногуни ноқилҳо мебошад, ки аз майдони татбиқ вобастаанд, ба монанди:
1) FTTH кабели ҳамвор
2) FTTH кабели мудаввар
3) Сими тарки ҳамвор FTTH худтаъминкунанда
4) Кабелҳои хурди ADSS
5) Кабели тарки дукаратаи пиджак

Намудҳои гуногуни кабел аз ҷузъҳои гуногун иборатанд ва барои барномаҳои гуногун истифода мешаванд.Баъзе барномаҳо ба об тобовар, қувваи баланди механикӣ, тобоварии ултрабунафш талаб мекунанд ва мо баъзе маводҳоро (сими пӯлод, RFP, риштаи арамид, желе, найчаи PVC ва ғайра) дар кабел барои беҳтар кардани кори он мустаҳкам мекунем.

Ҷера ҳалли кабели нахи оптикиро барои сохтмони шабакаи GPON, FTTx, FTTH бомуваффақият муттаҳид кард.Сими оптикии мо қодир аст, ки дар ҳалқаи марказӣ ё масирҳои охирин барои биноҳои саноатӣ, нақлиёти роҳи оҳан ва автомобилӣ, биноҳои саноатӣ, марказҳои санаӣ ва ғайра истифода шавад.

Кабели мо дар лабораторияи корхона ё лабораторияи тарафи сеюм, санҷиш ё озмоиш, аз ҷумла талафоти воридшавӣ ва санҷиши талафоти бозгашт, санҷиши қувваи кашиш, санҷиши ҳарорат ва намӣ, санҷиши пиршавии ултрабунафш ва ғайра, ки мувофиқи стандартҳои IEC-60794, RoHS санҷида шудааст. ва CE.

Jera ҳама лавозимоти марбут ба тақсимоти шабакаи оптикии ғайрифаъолро пешниҳод мекунад, аз қабили: тазиқи кабели нахи оптикӣ, симҳои нахи оптикӣ, бастабандии нахи оптикӣ, қуттии қатъкунии нахи оптикӣ ва ғайра.

Лутфан, барои маълумоти бештар бо мо дар тамос шавед!

бештар
Поён...

https://www.jera-fiber.com/ftth-drop-wire/https://www.jera-fiber.com/self-supporting-ftth-flat-drop-cable/https://www.jera-fiber.com/ftth-round-drop-cable-fiber-optic-cable/double jacket drop cable

 

pre-connected drop cable Single tube ADSS cableMulti tube ADSS cable

 

jera advantages